В рамках USUBC відбулася зустріч Burisma з новими представниками економічного блоку Посольства США в Україні

8 вересня 2017

Американо-Українська ділова рада (US-Ukraine Business Council (USUBC) спільно з Посольством США в Україні представили найбільшим компаніям України нових представників економічної місії Посольства США. Радником з економічних питань Посла США в Україні Марі Йованович став Джон Пол Шутте. Його заступником призначений Даг О’Ніл. Керівником відділу економіки та торгівлі при Посольстві став Майкл Летхем. Міжнародну енергетичну групу Burisma на зустрічі представляв радник Ради директорів Вадим Пожарський.

USUBC – найбільше об’єднання ділових кіл, які інвестують в Україну й найвпливовіша українська бізнес-асоціація за межами України, офіс якої знаходиться в США. USUBC об’єднує 100 найбільших інвесторів в економіку України. Формат традиційних зустрічей з Посольством США – це унікальна можливість від Американо-Української ділової ради для представників іноземних компаній, що працюють в Україні та компаній з іноземними інвестиціями, під час неформальної зустрічі донести інформацію про бізнес-середовище в Україні та розкрити найактуальніші теми.

Зокрема, нові співробітники економічної місії Посольства хотіли з перших вуст почути про інвестиційний клімат, фіскальну політику та дерегуляцію бізнес-процесів у країні. Особливу увагу було приділено енергетичній незалежності України та реформуванню газового ринку, забезпеченню України природним газом внутрішнього видобутку. Спікером з цих питань виступив радник Ради директорів Burisma Group Вадим Пожарський.

«Burisma Group тісно співпрацює з Посольством США в Україні та його економічною місією, втілюючи одразу декілька програм в енергетичній сфері. Зокрема, лише в минулому році ми розпочали співпрацю з кількома сервісними компаніями нафтогазового сектору США в рамках постачання в Україну обладнання для буріння нових свердловин, для проведення сейсмічних робіт та з метою залучати американських фахівців до українських родовищ», – розповідає Вадим Пожарський.

Варто зауважити, що до Ради Директорів компанії входять відомі юристи та політики із США, які запроваджують нову модель корпоративного управління в Групі. За словами Вадима Пожарського, співпраця з американською стороною дозволила Групі пройти як юридичний, так і технічний аудит на предмет прозорості ведення бізнесу, що сприяло розвитку двосторонньої торгівлі, приходу американських інвестицій в Україну та зростанню товарообігу між нашими країнами.

Для нового радника з економічних питань Посольства США в Україні, Джона Пола Шутте, це вже другий приїзд в Україну. Раніше він працював в Посольстві США в Києві з 2004 по 2007 рік, після чого відбув до Варшави в якості радника з політичних та економічних питань. Також він працював у Посольствах в Таїланді, Узбекистані та Нідерландах. Перш ніж прибути до Києва цього разу він працював заступником директора Управління державного департаменту Європейського союзу і регіональних справ у Вашингтоні.

Даг О’Ніл, заступник радника з економічних питань при посольстві США в Києві. До приїзду в Київ працював в Ханої (В’єтнам) заступником керівника Управління економіки, займаючись питаннями зайнятості, науки, технологій та охорони здоров’я.

Керівник відділу економіки та торгівлі Майкл Летхем буде керувати командою, яка охоплює питання макроекономіки, фінансового сектору та питання торгівлі. Раніше він працював в Економічному бюро Державного департаменту США з питань торгівлі у Східній Європі та Бюро з питань навколишнього середовища, координуючи політику США з Програмою Організації Об’єднаних Націй з питань навколишнього середовища. Працював у дипломатичному корпусі в Домініканській Республіці, Еквадорі, Македонії та Киргизстані.

За більш детальною інформацією ви можете звернутися до прес-офісу компанії: media@burisma.com

Images on this page are licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Creative Commons License