СЕО Burisma Group: ми почали відновлювати занедбані свердловини часів СРСР

21 червня 2018

Операційні компанії Burisma Group почали відновлення старих свердловин, які дісталися Україні у спадок від Радянського Союзу і були законсервовані в 60-х роках минулого століття. Тоді вважалося, що їх обводненість перевищила 85% і видобуток стала нерентабельною. При наявних в той час технологіях отримати ресурси було дуже складно. Таких запущених свердловин на балансі української держави налічуються сотні.

«Ми орендували у держави 14 аварійних і виведених з балансу свердловин у Полтавській області, що вважалися виснаженими з часів Радянського Союзу. Але наявність новітнього обладнання та інноваційних технологій сьогодні дозволяють Burisma Group ефективно працювати із законсервованими свердловинами», – розповів СЕО Burisma Group Тарас Бурдейний. Для компанії це також соціальний проект: відновлення таких свердловин дозволяє наблизити Україну до енергонезалежності.

«В результаті реалізації проекту ми повинні отримати чітку картину, яке обладнання і технологічні рішення можуть бути використані українськими компаніями з метою відновлення видобутку вуглеводнів на малорентабельних або виснажених свердловинах», – зазначає Тарас Бурдейний. 

За словами СЕО Burisma Group в цей проект на сьогодні вже інвестовано понад 50 млн грн. Першими до цього пілотного технологічного і важливого для країни проекту було включено свердловини, що знаходилися колись на балансі державних компаній. Вже визначені їх координати та розпочата робота.

«Ми взяли в оренду ці списані свердловини і почали їх відновлення. Три свердловини вже дали продукцію – до 3 кубів нафти і 5-6 тис. кубометрів газу. Але все ще рано говорити про точні результати», – вважає Тарас Бурдейний.

За більш детальною інформацією ви можете звернутися до прес-офісу компанії: media@burisma.com

Images on this page are licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Creative Commons License