Керівництво Burisma обговорило питання енергетичної безпеки України з республіканськими та демократичними конгресменами США

2 листопада 2017

Радник Ради директорів Burisma Group Вадим Пожарський провів ряд зустрічей з членами Конгресу США, де обговорив можливості і виклики, що стоять перед енергетичним сектором України.

Вадим Пожарський і конгресмени США Гас Біліраксіс і Боббі Раш обговорили необхідність більш тісної співпраці між США і Україною щодо інноваційних енергетичних технологій, необхідних для збільшення обсягу внутрішнього газовидобутку і економічного зростання в країні.

На зустрічах пан Пожарський зазначив: «Як провідний газовидобувник України, зважаючи на реалії сьогодення, ми відчуваємо відповідальність перед країною і українським народом за збільшення обсягів виробництва за допомогою сучасних технологій. Burisma володіє найбільшим флотом новітнього американського бурового обладнання, що дозволяє оптимізувати процес буріння і досягти максимальних результатів. Безумовно, ми усвідомлюємо, що для досягнення енергетичної незалежності потрібен час. Однак ми системно рухаємося в цьому напрямку, крок за кроком».

За більш детальною інформацією ви можете звернутися до прес-офісу компанії: media@burisma.com

Images on this page are licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Creative Commons License