Burisma стала партнером III Українського газового форуму

12 жовтня 2017

Міжнародна енергетична група Burisma стала партнером III Українського газового форуму, який відбувся в Києві 11-12 жовтня 2017 року. Форум, організований компаніями «Нафтогазбудінформатика», Grant Thornton та ExCgas за підтримки EFET, ICIS, Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради та Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, покликаний об’єднати на одній комунікаційній платформі ключових гравців газового сектору України та світу, міжнародні фінансові організації, профільні асоціації, дипломатичний корпус та інвесторів для обговорення перспектив ринку газу та розробки успішної моделі залучення іноземних інвестицій в газовидобувну галузь країни.

Головними питаннями Українського газового форуму 2017 було визначено: «Який саме газовий ринок ми створили» – як забезпечити рівні умови для всіх учасників ринку; що та як робити, аби створити конкурентний ринок природного газу для побутових споживачів; коли та за яких умов можна сподіватися на значне збільшення власного видобутку газу в Україні й яким чином сприяти реалізації видобувного потенціалу. 


«Burisma Group є найбільшим приватним інвестором в розробку нових родовищ і видобутку природного газу в Україні. Тим самим, компанія вносить істотний внесок до Національної стратегії енергонезалежності країни та є бенчамарком для незалежних газовидобувних компаній. Цьогорічна інвестиційна програма передбачає буріння 20 нових свердловин. При цьому запланований обсяг інвестицій в розвідку, буріння та видобуток складе більше 3 млрд грн, а сумарна глибина свердловин складе близько 100 км. Сьогодні реалізовано вже 2/3 програми. Лише цього року в рамках інвестиційної програми Група завершила 3D сейсморозвідувальні роботи на загальній площі 70 км2. На площі 250 км2 ще продовжуються роботи. Здобуті геологічні результати дозволять Групі розпочати у 2018 буріння нових свердловин», – заявив під час Форуму Радник Ради директорів Вадим Пожарський.

Серед спікерів Форуму були присутні заступник Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський; голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюґ Мінґареллі, голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Дмитро Вовк та інші.

За словами Вадима Пожарського, «діюча модель роботи Burisma Group, заснована на принципах трьох «П» – прозорість і відкритість роботи, партнерство та прямі інвестиції. Вона не просто дозволила компанії залучати значні ресурси в газові проекти країни й стати найбільш інноваційною та технологічною газовидобувною компанією в Східній Європі, але й береться за основу іншими учасниками ринку. Це робить сектор прозорим та конкурентним».

За більш детальною інформацією ви можете звернутися до прес-офісу компанії: media@burisma.com

Images on this page are licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Creative Commons License