Burisma стала партнером ХI Європейського газового саміту в Роттердамі

29 вересня 2017

Міжнародна енергетична група Burisma виступила партнером найбільшого в Європі галузевого саміту, організованого агентством S&P Global Platts – Європейського газового Саміту (European Gas Summit). XI щорічний форум зібрав в голландському Роттердамі керівників 120 найбільших світових газодобувних, газотранспортних та газотрейдерських компаній, які працюють на європейському континенті. Головною темою обговорення на цьогорічному Саміті стала «Максимізація глобальної  пропозиції на тлі зростаючого світового попиту».

«Цьогорічний Саміт в Роттердамі дуже важливий для газової історії України. Українська делегація була присутня на Саміті в абсолютно новому статусі, не лише презентуючи потенціал видобутку вуглеводнів у країні. Ми привезли готові інноваційні рішення в сейсморозвідці та першокласний парк бурових установок, здатний на рівних конкурувати в Центральній та Східній Європі з міжнародними групами та забезпечити не лише газову незалежність в Україні, а й допомогти їй стати нетто-експортером газу в Європі», – заявив радник ради директорів Burisma Group Вадим Пожарський.

Burisma стала організатором окремої панелі, присвяченої Україні, на якій з доповіддю виступив CEO Burisma Group Ріхард Білий. Темою його виступу стало «Місце України в енергетичній безпеці Європи». Також однією з головних тем саміту було розширення регіональної енергетичної інфраструктури, що включає будівництво терміналів СПГ і газопроводів. Авторами цієї ініціативи виступили представники Польщі, Австрії, Угорщини, Латвії та Естонії. На думку Ріхарда Білого, щоб впоратися з цією проблемою, Європа повинна придивитися до нових інфраструктурних і газовидобувних проектів в Україні, які дозволять вирішити питання енергобезпеки й диверсифікувати систему енергопостачання європейських країн, розширивши можливості видобутку в Україні та постачання українського газу європейським країнам. Поки ж багато проектів, які могли б вирішити цю проблему, знаходяться в «замороженому» стані, оскільки інвестори їх залишають без уваги.

За більш детальною інформацією ви можете звернутися до прес-офісу компанії: media@burisma.com

Images on this page are licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Creative Commons License