Burisma Group стала партнером семінару-конференції AgroPetrol 2018

20 лютого 2018
 

Міжнародна енергетична група Burisma взяла участь у семінарі-конференції AgroPetrol-2018, який відбувся у Києві 16 лютого. Метою заходу стало знайомство представників аграрного сектору з виробниками та постачальниками енергоносіїв (природного газу, бензину, дизпалива, скрапленого газу) та міндобрив. Burisma Group стала партнером практичної частини семінару, де обговорювались питання поставок природного газу компаніям аграрного сектору: як великим холдингам так і представникам середніх та малих фермерських господарств.

«Метою семінару стала необхідність створити майданчик для виробників та постачальників найбільш витратної частини закупівель аграріями – пального, газу та міндобрив та ознайомити аграрні компанії з особливостями роботи на цих ринках. Незалежно від обсягів земельного фонду кожна аграрна компанія має можливість купувати ресурси ефективно, заощаджуючи кошти через укладання прямих контрактів. Інструменти ефективності – прозорі аукціони та гарантія поставок виробника або імпортера», – наголошує директор ExPro Геннадій Кобаль.

«Burisma Group має великий досвід роботи на газовому ринку та може запропонувати різноманітні ефективні інструменти продажу та поставок природного газу: спотові та форвардні умови ціноутворення. До того ж, Burisma Group одна з перших незалежних виробників природного газу обрала принципову позицію привнести до України міжнародні стандарти ведення бізнесу та відповідність кращим міжнародним практикам за всіма напрямками діяльності», – говорить директор Ради директорів Burisma Group Каріна Злочевська. 

Тому ще з 2016 року всі операційні компанії Burisma Group повністю перейшли на електронну систему державних закупівель ProZorro. Саме це, як вважає пані Злочевська, дозволяє розвивати відкриту конкуренцію на ринку та бути бенчмарком для інших учасників як державної, так і приватної форм власності. За словами радника Ради директорів Burisma Group Вадима Пожарського, аграрна сфера є однією з найбільш швидко розвиваючих галузей української економіки, на яку приходиться майже третина ВВП країни. Тому Burisma, як найбільший виробник природного газу в Україні не може ігнорувати взаємну співпрацю. 

«Саме через такі практичні семінари ми формуємо та напрацьовуємо спільну модель партнерства між експортно-орієнтованою галуззю та внутрішніми газовидобувними компаніями. Такий симбіоз не лише створює додаткові робочі міста в Україні, а й збільшує об’єми внутрішнього валового продукту та податкові надходження до державного бюджету країни», – говорить Вадим Пожарський.

За більш детальною інформацією ви можете звернутися до прес-офісу компанії: media@burisma.com

Images on this page are licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Creative Commons License