Burisma Group під час NAPE Summit 2018 шукала технологічних партнерів для збільшення видобутку природного газу в Україні

19 лютого 2018

Міжнародна енергетична група Burisma стала учасником ювілейного 25-го NAPE Summit 2018, який проходив з 5 по 9 лютого в Х’юстоні (США, штат Техас). Заснована в 1993 році, конференція NAPE Summit є наймасштабнішим щорічним заходом в світі в області розвідки і видобутку нафти і газу.

Майданчик в George R.Brown Convention Center під егідою найбільших профільних організацій США – American Association of Professional Landmen, Independent Petroleum Association of America (IPAA), Society of Exploration Geophysicists (SEG) і American Association of Petroleum Geologists (AAPG), – включає не тільки конференції і виставку провідних компаній в області буріння, розвідки і видобутку вуглеводнів, а й є найбільшим майданчиком для B2B зустрічей глав міжнародних компаній, на якій безпосередньо укладаються контракти і підписуються інвестиційні проекти.

У цьому році захід привернув рекордне за всю історію NAPE Summit число відвідувачів – понад 100 тис. осіб, серед яких керівники, провідні інженери, вчені, трейдери, бізнесмени.NAPE Summit разом з Summer NAPE входить в число ТОП-10 найбільш важливих щорічних подій в США і найбільш відвідуваних бізнес-заходів Північної Америки.

«NAPE Summit – це єдиний в своєму роді міжнародний захід, яке фокусується не на демонстрації нинішніх успіхів, а показує шляхи і технології, які очікують галузь в майбутньому. Сюди бізнес приїжджає з конкретними інвестиційними проектами, які на місці проходять експертну оцінку інвесторів, фінансистів, геологів, глобальних нафтогазових корпорацій. В галузі немає іншого майданчика, яка відтворює цю комбінацію », – говорить директор Ради директорів Burisma Group Карина Злочевська.

«Для Burisma Group участь в NAPE Summit 2018 це ще і можливість знайти технологічних партнерів для збільшення видобутку природного газу в складних геологічних умовах України. У нинішньому році свої технології в Х’юстоні представили понад 2,5 тисячі компаній-учасників з 100 країн », – йдеться в повідомленні компанії.

«На поточний рік Рада директорів затвердила амбітну інвестиційну програму. А NAPE Summit є найкращим майданчиком, щоб підібрати необхідні технології для збільшення внутрішнього видобутку природного газу в Україні », – говорить радник Ради директорів Burisma Group Вадим Пожарський.

Зокрема, в 2017 році Група активно працювала зі світовим лідером у сфері сервісних послуг компанією Schlumberger. Також був підписаний договір на поставку в Україну обладнання та технічний супровід компанією NOV (США). Партнерами Burisma залишаються Weatherford, M-I Swaco, Smith Bits, Baker Hughes, Galileo, Siemens та інші компанії. Для збільшення ефективності операцій по гідророзриву пласта Група придбала нове обладнання і уклала угоду на навчання українських фахівців американськими професіоналами з компанії Lime. Нинішній саміт не став винятком.

За словами Каріни Злочевській, в США Burisma Group провела ряд важливих зустрічей і уклала кілька стратегічних угод, які дозволять залучити в країну нові технології в нафтогазову галузь. Це дозволить більш якісно реалізовувати стратегію енергонезалежності України як в приватному секторі, так і в державному.