Американські політики відвідали Burisma Миколи Злочевського

23 квітня 2018

Після спільного форуму з Атлантичною Радою делегація з США вирушила на газове родовище.

Найбільша газовидобувна компанія України Burisma Group, що належить Миколі Злочевському, запросила американську делегацію на свої родовища в Харківській області. Після форуму з україно-американського партнерства, який пройшов 17 квітня в Харківському Палац Прем’єр Готелі, за підтримки Burisma Group і під патронатом Харківської ОДА, Burisma Group показала буріння двох надглибоких свердловин і технологічну УКПГ двом колишнім послам США в Україні − Джону Гербсту та Роману Попадюку, а також Евелін Фаркас, екс-заступнику міністра оборони США з питань Росії, України та Євразії, і Моргану Вільямсу, президенту Американо-Українського ділової ради (USUBC). Джерела видання кажуть, що з менеджерами компаній Злочевського американці провели переговори, пообіцяли підтримку і на власні очі побачили, як працює американське обладнання на родовищах. Про це повідомляє capital.ua.

Приїзд американських політиків і організація Харківського форуму з питань безпеки та українсько-американського партнерства відбувся в рамках співпраці Burisma Group і Atlantic Council, впливового американського think tank (аналітичного центру). Нагадаємо, що на початку 2017-го найбільша газовидобувна компанія України Burisma Group заручилася підтримкою Atlantic Council в рамках двосторонніх угод про співробітництво в сфері енергонезалежності та безпеки.

На Водянівському родовищі Burisma Group працює найпотужніший буровий верстат України SK3000, який був створений і введений в експлуатацію американською компанією Service King. Burisma Group використовує найпотужніше бурове обладнання, а також сейсмічний флот і флот для проведення гідророзриву пласта в Україні.

Джон Гербст, колишній посол США в Україні, директор Євразійського центру Атлантичної ради США (Atlantic Council), зазначив на Водянівскому родовищі Burisma Group: “Тут ведеться видобуток на великих глибинах, тому необхідно дуже потужне обладнання. І те, що Burisma Group працює тут кращими буровими верстатами, викликає повагу не тільки до компанії, але і до всієї країни. Я вражений інноваційною технікою і високотехнологічними процесами”.