AgroPetrol: Щорічно український АПК споживає мінімум 1,3 млн т ДТ, 300 тис. т бензинів

12 березня 2018

Щорічно український АПК споживає мінімум 1,3 млн т ДТ, 300 тис. Т бензинів. Про це заявив Начальник відділу енергетики та відновлюваних джерел енергії МінАПК України Юрій Хоменко на відкритті конференції AgroPetrol в Києві.

«Від вартості палив залежить собівартість аграрної продукції, що впливає на її конкурентоспроможність. У структурі собівартості продуктів рослинництва частка палива складає 12-20%, а тваринництва 8-10% », – заявив представник МінАПК.

Нагадаємо, 16 лютого в Києві вперше в Україні стартувала семінар-конференція AGROPETROL 2018. Організатор заходу консалтингова компанія EXPRO за підтримки галузевих видань – Нафторинок, latifundist.com і agropolit.com.

Серед учасників «Укргазвидобування», ПГНК, UPK Group та польська АОТ Energy, участь у заході підтвердили компанії «МЕТ Україна», «Концерн Галнафтогаз», ENGIE, «Надежда», «СОКАР Україна», «ЕРУ Трейдінг», Palteh, «НОРД Енерджі», «Укрнафтобуріння», «Прінт Інжінірінг», «Гео-Альянс», Prime, Burisma, «Альянс Ойл Україна» та багато інших.

Довідка:

Консалтингова компанія Експлорейшн енд продакшн консалтинг (EXPRO) спеціалізується на дослідженні ринків енергоносіїв, зокрема ринку видобутку та трейдингу природного газу та нафти. Компанія є видавцем оглядів EXPRO Weekly та Monthly, в якому відображені ключові події на ринках, обсяги видобутку та поставок, цінові індикатори на нафту і газ. Компанія EXPRO проводить галузеві конференції, семінари та круглі столи.