Вадим Пожарський

Радник Ради директорів
Призначений: квітень 2014 рік

Займає посаду радника Ради директорів Burisma Group. Опікується питаннями стратегічного розвитку та співпраці з міжнародними організаціями, зв’язками з державними установами й громадськістю. 

До призначення чотири роки працював у державному секторі, зокрема, на посаді голови Департаменту з міжнародних зв’язків в Міністерстві екології та природних ресурсів України, а також заступника голови Державного агентства екологічних інвестицій України. Протягом цього періоду активно співпрацював з міжнародними організаціями, очолював переговорну групу з Рамковою конвенцією ООН про зміну клімату (РКЗК) щодо відновлення статусу України в Кіотському протоколі. Під час роботи на державних посадах був координатором Глобального екологічного фонду (ГЕФ) в Україні.

Наразі є керівником в Україні Проекту ГЕФ-ЮНІДО «Екологічно обґрунтоване поводження та остаточне видалення поліхлорованих дифенілів (ПХД) в Україні», що передбачає допомогу країні в розробці нормативно-правової бази, проведенні інвентаризації та безпечного знищення стійких органічних забруднювачів.

Отримав ступінь бакалавра права в Університеті Східної Англії (м.Норвіч, Великобританія) і ступінь магістра Європейського права в Лейденському університеті (м.Лейден, Нідерланди).